Aktualności

Bal Szermierza – krótka relacja

W ostatnią sobotę karnawału, 2 marca, odbył się nasz pierwszy klubowy SZERMIERCZY BAL CHARYTATYWNY!
Wśród gości pojawili się między innymi: Andrzej Kowalczys Radny Miasta Gdańska, utytułowany zawodnik szermierki Paweł Kawiecki, trenerzy i zarząd UKS Atena Gdańsk, rodzice zawodników oraz zawodnicy KS AZS AWFiS Gdańsk – sekcja szermiercza (tylko Ci pełnoletni 😉) oraz sympatycy szermierki. Dzięki darowiznom wpłaconym za cegiełki (przekazane między innymi przez Anna Rybicka, Paweł Kawiecki) uzbieraliśmy całkiem niemałą kwotę pieniędzy, która zostanie przeznaczona na dofinansowanie wyjazdów letnich naszych zawodników.
Zabawa i tańce trwałyby pewnie do białego rana, gdyby nie fakt, iż w dniu następnym rozgrywany był turniej drużynowy O Puchar Rajców Gdańskich. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, a w szczególności naszym darczyńcom! Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal!